משלוח חינם ברכישה מעל 250 ש"ח

מדריך ארבעת הצעדים למציאת מידת הנעליים הנכונה עבור ילדכם.

 
1. מדדו את רגליהן של ילדכם.
יש דרכים רבות למדוד רגלי ילדים. אם תרצו להשקיע, תוכלו לקנות מד מידות – המתקן המהודר למדידת רגליים שרואים בחנויות נעליים – ובכך לחסוך לעצמכם את הטרחה.
לחילופין דרך יעילה היא להניח את כפות רגליהם על נייר A4 כאשר מצמידים את העקב לקיר ולשרטט סביב כף הרגל בצורה המדויקת ביותר.
מצטערים אבל אנו ממליצים על מדידת שתי כפות הרגליים היות ולרוב הילדים (וגם למבוגרים) יש כפות רגליים במידות שונות. כדאי גם למדוד את כפות הרגליים לקראת סוף היום ועם גרביים, כי הרי בסופו של דבר הם יגרבו גרביים עם כל נעל שתקנו.
2. השאירו קצת מרחב תנועה.
ב- Bobux אנו אוהבים להגיד ש"אם אתם רוצים לראות ליצן- לכו לקרקס". לילד שלכם מספיק קשה ללמוד ללכת בלי למעוד, ליפול או שהרגל תחליק מהנעליים.
באופן כללי אנו אומרים שרוחב אגודל בקצה הבוהן הוא מספיק על מנת לאפשר מרחב תנועה, לאפשר לרגליים לנשום ולגדול בלי ללחוץ.  
מציאת האיזון עלול להיות קצת בעייתי ואם אתם לא בטוחים, עדיף לשאול. כמו בכל מערכת יחסים, תקשורת היא המפתח, אז שאלו את הילד אם נח לו בנעליים.
3. קחו בחשבון את חומרי הנעל ועיצוב שלה.
כאשר מדובר בבדיקת סוגי נעליים, לא רק המידה חשובה. בתהליך חיפוש הנעל המתאימה יש לוודא גם נוחות, בטיחות וגמישות: בידקו ממה הן עשויות, כיצד הן יוצרו ועד כמה הן מעוצבות.
מחקרים מראים כי עדיף שנעלי ילדים יהיו עשויות חומרים נושמים וגמישים על מנת לתמוך בגדילת כפות הרגליים.
גם הסוליות צריכות להיות גמישות. סוליית גומי רכה היא בחירה טובה כי יש לה אחיזה טובה, כלומר הקטנצ´יק לא יפחד להחליק. 
בעבר, נעליים בעלות מאפיינים אלו נחשבו לנעליים פחות יפות, אך למרבה המזל, כבר לא צריך להתפשר. נעלי ילדים יכולות להיות גם נוחות וגם אופנתיות. 
4. עיקבו אחר הגדילה.
לבסוף, חשוב לשים לב לגדילת הילד שלכם. לעיתים קרובות יש לילדים קפיצות גדילה, כלומר ייתכן ששנה אחת תסתפקו בזוג נעליים בודד, אך שנה לאחר מכן תחליפו מספר זוגות עם קצב גדילת הרגל.
אולי זה יישמע מובן מאליו, אך זה גם הזמן לוודא את מידת הגרביים של הילד. כל העבודה הקשה של מציאת נעל במידה הנכונה יכולה להיהרס עם גרביים חונקות, שמפריעות להתפתחות בריאה של כף הרגל.
בגלל דפוס הגדילה הלא צפוי הזה, מומלץ להשתמש בבדיקת האגודל כל כמה שבועות על מנת לבדוק שעדיין נשאר מקום בקצה הנעל. כאשר רווח האגודל נהיה רוח של אצבע, זה הזמן ללכת לחפש זוג נעליים חדשות ולהתחיל מחדש את מחזור ארבעת השלבים.
ואנו מכירים בדיוק את המקום הנכון לחפש את זוג הנעליים הבא של ילדכם. כאן ב- Bobux, נעלי ילדים זוכות פרסים, הנעליים החדשניות שלנו הן בדיוק מה שחיפשתם. עיינו במגוון הנעליים האיכותיות שלנו כבר היום ומצאו זוג שיטפח את הגדילה של ילדכם וגם יראו טוב! 
 
הורדת טבלת מדריך מידות 
מדריך מידות נעליים 
Blacknet.co.il - בניית אתרים