מותגים | xti | סנדלי שעם לתינוקות 855065 גליטר צבעוני מולטי קולור5 מידות 21 24 פלקטון


855065-300

מידות:

מותג: Plakton

plakton הוא מותג בינלאומי שנוסד בשנת 1995 ונמכר מאז ברחבי העולם, ומיובא בלעדית לישראל על ידינו. הסנדלים מיוצרים בספרד בשיטות ייחודיות המשלבות חדשנות ושיטות עבודה מסורתיות להבטחת האיכות והנוחות בכל צעד. בעלי מבנה אנטומי המעניק נוחות מירבית וסוליה עשויה שעם אמיתי. שכבת הלטקס של הרפידה תומכת את כף הרגל ויוצרת אחיזה יציבה ובטיחותית. פשוט נוח ללכת איתם! המגע הרך של ה- tpr מעניק לכף הרגל מגע רך ונעים ללא פשרה אנטומית. השעם הטבעי המופק בדרכים אקולוגיות מסייע לצמיחת העצים. בזכות שיטת עבודה זו זכתה פלקטון ב-תו eco friendly הם מותאמים בקלות לכל מבנה כף רגל: בזכות הסקוץ´ והאבזם הקדמי, גם כף רגל צרה וגם רחבה ירגישו בבית מהרגע הראשון!הם "נושמים": המבנה הרפידתי שומר על כף הרגל יבשה, גם כשהילדים מזיעים.

199 ₪
מועדון  לקוחות 
אתר Sand Israel מציע ללקוחות להצטרף למועדון הלקוחות. לקוח המעוניין להצטרף,נדרש לקרוא את תקנון מועדון הלקוחות המופיע באתר ולמלא את פרטיו המדויקים והנכונים במקום המיועד לכך.  
בעת רישום למועדון הלקוחות פרטי הלקוח יישמרו במאגר מועדון הלקוחות של Sand Israel שמספרו 700062874 ("מאגר הלקוחות"). הלקוח מצהיר כי רישום פרטיו האישיים נעשה מרצונו החופשי וכי פעולת הרישום מהווה הסכמה להיכלל במאגר הלקוחות. מובהר כי הלקוח אינו חייב על פי חוק למסור את פרטיו. כל לקוח המעוניין להסיר עצמו מן המאגר רשאי להודיע על כך לסנד ישראל בכל עת.
בעת הסרתו ממאגר הלקוחות תבוטל חברותו במועדון הלקוחות. 
הסכמה לקבלת פרסומת
בעת הצטרפות למועדון הלקוחות או בעת מסירת פרטיו לרכישת מוצר או מטרה אחרת, יציין הלקוח אם הוא מעוניין לקבל  דברי פרסומת מאת Sand Israel או מי מטעמו באמצעות הדואר האלקטרוני, הפקס, SMS או הודעה קולית. הלקוח רשאי לחזור בו מהסכמתו זו בכל עת. יש לעדכן את סנד ישראל על סירובו לקבל דברי פרסומת באמצעות משלוח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני:  info@sandisrael.co.il
 
 
 
 
 
 
 
Blacknet.co.il - בניית אתרים