מותגים | bobux | צעד שני 633207 בובוקס


633207

מידות:

מותג: BOBUX

ב-bobux מאמינים בהעצמת ההתפתחות הטבעית של כף רגלם של הילדים על מנת שיהיו חופשיים לגדול ולפתח רגליים בריאות לכל החיים. עם אמונה זו, עוצבו נעליים חדשניות ורכות אשר מחקות את החופשיות הטבעית של רגליים יחפות. דגם זה מתאים לילדים שמתחילים ללכת. הנעל גמישה, נוחה ורכה בשל היותה עשויה עור וסוליית גומי וכן בעלת הידוק בעזרת סקוטש סביב הקרסול, להתאמה מושלמת. דגמים אלו קיבלו את אישור ארגון הפודיאטריה האמריקאי לכך שהם תורמים לבריאות כף רגלו של הילד.הסוליה עשויה מגומי מוקצף שגורם לנעל להיות קלה מאוד ועוזרת לילד בצעדיו הראשונים יחד עם זאת היא מאוד עדינה ולא מיועדת לחיכוך עם מדרכה או כביש ועשוייה להשתפשף ולכן לא נוכל לתת אחראיות במקרים אלו לתשומת לבך.

260 | 199

המומחים

בחברת Bobux כל דבר שאנו עושים מבוסס על פילוסופיית הליבה של לא רק לייצר נעליים טובות, אלא לייצר את הנעליים הטובות ביותר לילדים שלכם בזמן שהם גדלים, מתפתחים ולומדים לחקור את העולם סביבם. זוהי פילוסופיה שמובילה אותנו לשפר באופן תמידי כל דבר שאנו עושים, בעיצובים שלנו, במלאכה שלנו, בהבנה שלנו לגבי בריאות כפות הרגליים ובכל חלק אחר של העסק שלנו.

 

לאחר קרוב ל- 30 שנה של ייצור הנעליים הטובות בעולם לרגליים גדלות, אנו מאמינים שלמדנו דבר אחד או שניים. מתינוקות לפעוטות, מגן לבית הספר...                                                                                              המשיכו לקרוא וגלו כיצד אנו מייצרים נעליים שמומחי רגליים מאשרים והילדים שלנו אוהבים.

 
 
 
 
 
BOBUX מותג נעליים
 
 
 
 
 
 
 
 פרטים על החלפות
Blacknet.co.il - בניית אתרים